Great chapters | Israeli Podcasts

פרסמתי לא ממזמן פלייליסט של פודקאסטים עם פרקים ספציפיים מומלצים, החלטתי לקחת את הרעיון ולמנף שוב רק בטוויסט קטן- הפעם, כל התכנים שמיובאים לכם לכאן הינם תכנים ישראליים, של פודקאסטרים נהדרים עם פרקים שאני לקחתי מהם המון.

מירן פחמן בפודקאסט הנהדר שלו מראיין אנשים שונים בתעשייה, הפעם בפרק נהדר שבו איתן זינגר מספר סיפור של בניית מותג, כיצד מפתחים עסק קטן (מדלן, זאפ) על מנת שיהפוך לגדול. איתן איש מעניין, כנה, עם אפס יהירות- שווה בחום.

אחד הפרקים המעניינים ביותר בפודקאסט של גלובס– בו מראיינים את ערן גפן ואת אימי עירון על בניית מותג פנימי. שניהם (לחוד) עשו שינוי השנה, הם עברו לעבוד בחברות טכנולוגיה או עם חברות טכנולוגיה ולמדו כיצד אפשר לבנות סיפור מותג מבפנים, איך מחדירים קריאטיב לעסק וכיצד לא שוכחים להיות עם נשמה 😯 .

בערוץ הפודקאסט של ערן גפן אני הרבה פעמים פוגשת מרואיינים מעניינים, אבל כזה עוד לא שמעתי! קחו קטע תוכן מדהים על אחד מהמייסדים של “אברהם הוסטל” אשר מעביר בצורה מדהימה כיצד עושים שיווק הלכה למעשה בעידן הנוכחי.

ליאור פרנקל תמיד מראיין אנשים מעניינים, שאולי לא הייתי פוגשת בשום דרך אחרת. דווקא את דן אבלגון אני מכירה מהתעשייה, אבל לא ידעתי ולא הכרתי את הסיפור המלא שלו. דן אדם חכם, מדבר בצורה אחרת על שיווק דיגיטלי ושווה להקשיב- גם יהיה לכם מצחיק.

עוד מישהי סופר מעניינת שמתראיינת אצל פרנקל הדר ביסמוט שפותחת את הראש בכל הקשור לפיצוח הקוד של הקהילות. היא ממש קוראת לעצמה “פצחנית קהילות” ואין ספק שתלמדו ממנה המון על הנושא.

חיות כיס זה פודקאסט נהדר של כאן התאגיד (שבכלל יודעים להפיק תכנים ברמה הגבוהה ביותר), קבלו את אחד הפרקים המעניינים שמנסה להבין כיצד אפשר לנהל את עולם המסעדנות ללא טיפים. שימו לב שכל פרק בחיות כיס הוא עולם ומלואו שמהווה תחקיר עמוק על כל נושא.

הפודקאסט של מיכל שרייבר: “פיד מי” סוקר אנשים ודמויות שונות מהתעשייה. היא עושה זאת בחן רב עם המון ידע. הפרק הספציפי הזה מהווה ראיון עם טל פלורנטין החכם – מומחה UX שתמיד מכניס ראליזם והמון שכל לכל נושא החוויה של האנשים במרחב והפעם הוא מתמקד בתוכן ובסטארטאפ שלו סמוראי.

קחו פודקאסט של דן אריאלי, שעונה על שאלות פשוטות עם תשובות מורכבות. מדובר בסקירה עמוקה של דברים שקורים לכולנו בחיים, וכיצד הכלכלה ההתנהגויות מפרשנת אותם, כל פרק- פנינה.

אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

One comment

  • קרןNo Gravatar says:

    איזה המלצות נהדרות. וכמה נפלא שאת ספציפית. הופך את הפוסט הזה למעשי ושונה משאר ההמלצות הכלליות על פודקאסטים. עושה לי חשק לחזור על פרקים שכבר בחלקם שמעתי. תודה רבה!

Leave a Reply

Your email address will not be published.