Inspirational conferences and Events 2020

קיבלתי הרבה מאוד פניות לאחרונה, לאנשים שרוצים לנסוע לכנסים ואירועים משמעותיים בעולם בשביל להחזיק מקורות השראה חשובים שעוזרים להם להתפתח. חשבתי שיהיה נכון לרכז ברשומה אחת המלצות טובות שיכולות להתאים לכם. אני מאוד מאמינה ב”תזונה למוח”, והמובמנט הזה של לחפש ידע בכל מיני מקומות שונים ולא רק בשלולית הקטנה שלנו מהווה מבחינתי קומפוננט מכריע להתפתחות של אנשים שעוסקים ב: חדשנות, פיתוח עסקי, טרנספורמציה ועוד…אכתוב לכם על כל אירוע כמה שורות ואשאיר עבורכם את הלינק לאתר של הכנס או של סדנאות החדשנות על מנת שתוכלו לצלול בעצמכם ולקבל מידע נוסף.

בסוף 2018 נסעתי ללימודים באוניברסיטת הסינגולרטי, אחד הדברים המשמעותיים שלקחתי משם הינו העובדה שהתנסות בתרגילים, עבודה עם צוותים על אתגרים וסדנאות של חדשנות עוזרות מאוד לדרך שבה אני מתפתחת. מאז, בכל שנה אני נוסעת לשניים שלושה אירועי חדשנות כאלה. לא אוכל לפרט את כולם כי חלקם בהזמנה בלבד, אבל שלפתי לכם שניים שנראים מבטיחים מאוד ל2020, באחד מהם אני גם מתכוונת להשתתף במרץ בשנה הבאה.

קורס של חשיבה יצירתית וחדשנות במשך חמישה ימים בלונדון– שווה לכם מאוד להכנס לאתר ולהחשף לתכנים, לסדר היום ולרעיון. מניסיוני אירועי עבודה כאלה מועילים מאוד ליכולת שלכם ולכלי העבודה שתייצרו ושתחזירו למקומות בהם אתם עובדים-Link.

עוד קורס חדשנות שנראה נפלא, ויתקיים בשנה הבאה בהולנד, אמסטרדם- מציע שבוע עבודה והשראה עם תרגול ולימוד של פרקטיקות בDesign Thinking- לינק לאתר של הקורס: Link.

כנס פרקטי ונפלא שנכחתי בו השנה של ארגון הIPA, מתקיים כל שנה בלונדון באזור אוקטובר ומדבר על “אפקטיביות בקונטקסט”. כיצד אנחנו צריכים ויכולים לפתח כלי עבודה ותפיסות חכמות ונכונות בשיווק של העידן הנוכחי. לינק לאתר של הארגון עם כל הפרטים: Link.

במשך עשר שנים, נסעתי לכנס המובייל בברצלונה– אירוע מדהים שכולל חשיפה של כל מה שקשור לעולם קונקטיבי. מדובר בתערוכה עצומה, שלצידה יש כנס שבו נמצאים על הבמה: מנכ”לים ובעלים של החברות הגדולות ביותר בעולם ומספרים את חזונם קדימה. מומלץ בחום לכל מי שמתעסק בעולם מחובר-Link.

אולי האירוע שאני הכי אוהבת בכל העולם, פסטיבל הקריאטיב בקאן- חמישה ימים של שיכרון חושים שכוללים: יצירתיות, חדשנות, טכנולוגיה, מותגים, סטארטאפים, רעיונות וראיונות- פשוט, מופלא. למי שרוצה להצטרף למסע המטורף הזה רצ”ב- Link.

שבוע הפרסום בניו יורק, הוא כנס מדהים. השם ממש מטעה שכן מזמן לא מדברים בו על פרסום, זו במה לכל השינוי שקורה בעולם של חדשנות, שיווק וטרנספורמציה. אני הייתי בו פעם אחת ב2017 ומאז אני שומרת הרבה מאוד אינסייטים שממשיכים ללוות אותי בהחלטות, המלצות ומתודלוגיות של עבודה- Link.

לגרטנר יש בכל שנה כנס משמעותי שמחבר בין טכנולוגיה לשיווק, אני מודה שלא הייתי בו, אבל במעבר על התכנים אל מול האתגרים שקיימים כיום זה נשמע לי כמו אחלה יעד ללימוד התחום-Link.

אחד מכנסי החדשנות המדוברים ביותר בעולם SXSW, המתקיים בכל שנה באוסטין טקסט. אני לדאבוני עוד לא נסעתי לשם אבל חברים רבים מספרים לי שמדובר באירוע נפלא, אגב- חשוב להגיד שחלק מהתכנים שלו גם עולים און ליין-Link. מי יודע, אולי נפגש שם בשנה הבאה…

והמלצה אחרונה, אשר חותמת את הרשומה הזו מהמקום בו התחלנו- לסינגולרטי יש כנס שנתי שעליו אני ממליצה מאוד. זה במיוחד לאנשים שלא יכולים להרשות לעצמם לנסוע לקורס המלא, גם ברמת ההשקעה בזמן, כסף והאנרגיה- הכנס, כולל את כל המרצים הטובים ביותר שיש לאוניברסיטה ומספק מבט על העתיד, שמשפיע באופן ישיר על ההווה-Link.

אם אתם רוצים ללמוד יותר על שינוי, להבין במה זה אומר לנהל תהליכים טרנספורמטיבים בחברה, או מצד שני להבין כיצד תוכלו לטפל בצורה חכמה בטרנספורמציה האישית שלכם. אני ממליצה לכם מאוד לקרוא את הספר שלי שיצא השנה. “המתכון לשינוי”, מדריך אסטרטגי לאתגר של עולם שעובר שינוי על בסיס קבוע.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.