My Nine Lectures

הרבה פעמים שואלים אותי, על איזה נושאים אני מרצה ואילו הרצאות מעניינות יש לי להציע. מכיוון שאני מאמינה מאוד בשירביליות, חלק מהתכנים עליהם העברתי הרצאות פומביות שיתפתי באתר שלי לאורך השנים. באופן די ברור לא כל הרצאה שלי משותפת, כי אני מאמינה מאוד במודל פרימיום, חלק בFree וחלק בPremium אבל יחד עם זאת כנוהג שיתופי חשוב לי לעשות שיירינג לחלק מהתכנים.

ברשומה הזו, ריכזתי לכם תשע הרצאות שונות שהעברתי לאורך השנים, על מנת שיהיה לכם מושג לגבי התכנים אותם אני מעבירה, הטון והסגנון כמו גם הדרך להעברת סטוריטלינג. חשוב לי לציין כי בכל שנה אני יוצרת סדר גודל של ארבעה מוצרי ידע למצגות שעוסקות ב”מגמות שיוצרות שינוי”, “פיתוח בעידן משתנה”, כנסים מרכזיים אליהם אני נוסעת (קאן, סינגולרטי ועוד), כמו גם “פיצוח הקסם, הסיסטם של הנגיעות”- אלו מן הסתם תכנים אקסלוסיבים שלא אשתף כאן, אבל הלינקים הבאים יכולים לספק עבורכם מושג על הדרך, הרמה והסיפור אותו אני יוצרת.

פסטיבל הקריאטיב בקאן. הרצאה שמעבירה תובנות, אינסייטים מרכזיים- על מה צריך להתעכב ומהו הקשר בין קריאטיב ועסקים. כולל דוגמאות, מקרי בוחן ונתונים משמעותיים, הכל ישירות מפסטיבל היצירתיות והחדשנות בקאן- Link.

בתחילת 2019, העברתי הרצאה שמדברת על: “המתכון לשינוי”, ומספקת קווי מתאר לעקרונות שמאפשרים לחברה, מותג, ארגון לעבור טרנספורמציה. למי שעוקב אחרי בוודאי אתם יודעים שזה נושא המחקר העיקרי שלי, ועליו אני גם כותבת בימים אלו ספר. למי שרוצה להחשף להרצאה במלואה, רצ”ב-Link.

קחו הרצאה שלי במלואה, שמדברת על ה”קסם שבסטוריטלינג” ומכילה 14 המלצות, סוג של “קוק בוק” לעבודה חכמה ונכונה בתוכן. הלינק כולל דוגמאות, מקרי בוחן שמהם תוכלו ללמוד ולהתעשר בסטוריליין שאתם יוצרים ומחברים עבור המותג שלכם- Link.

הפילוסופיה שלי בכל השנים שאני עובדת בתחום של טרנספורמציה וחדשנות, הייתה ותהיה “חדשנות מבוססת אנשים”. בהרצאה המצורפת תוכלו לצלול לטיעונים על הנושא, נתונים משמעותיים ודוגמאות כמו גם טיפים שיעזרו לכם להשליך את הדברים על האתגר שלכם-Link.

כולם מדברים על טרנספורמציה, אבל בעיני אחד האתגרים הגדולים ביותר הוא בכלל-אינטגרציה שיוצרת בפועל את השינוי. קבלו טעימה על הרעיון והדרך שאני חושבת על הנושא-Link.

איך אנחנו צריכים להתייחס לנושא הנאמנות, לאורך שנים לימדו אותנו שמשמעותי לייצר מערכות יחסים עם לקוחות- כאלה שבונות נאמנות למותג. בטח ובטח בעידן הנוכחי השיחה הזו רק התגברה בשל האפשרויות הרבות שנוצרו, המאפשרות קשר ישיר עם הלקוח באמצעות הפלטפורמה הדיגיטלית-Link.

יש לי תזה שלמה אשר מדברת על: “הסיסטם של הנגיעות” ואיך לפצח את הקסם, כשהכל מתבסס על כלכלה התנהגותית והדרך הנכונה שלנו לבנות סיסטמים חכמים של שיווק שעונה לצרכים של האנשים. בהרצאה הזו תוכלו להחשף לחלקיק קטן מהתפיסה, ואני ממליצה לכם מאוד לפנות אלי וללמוד עליה עוד-Link.

מי שרוצה להכיר קצת אותי, ולהבין את המסע שעברתי- רצ”ב הרצאה שמעבירה לכם את הסיפור של “העקשנות” שלי, וכיצד בונים עסק מהסוג שלי בעידן הנוכחי-Link.

עוד הרצאה שלי שמדברת על נושא: “חדשנות מבוססת אדם”, אמנם ישנה- אבל בדיוק בגלל הגיל שלה היא מאפשרת לי להראות כמה זמן אני מתחזקת את המסר של אדם לפני הכל, וחדשנות מבוססת אנשים-Link.

כאמור, אלו היו תשע הרצאות אותן אני משתפת שכן הן הועברו לקהל הרחב- למי שרוצה לשמוע על הרצאות יעודיות בתחומים השונים: “הסיסטם של הנגיעות- לפצח את הקסם”, “מגמות שיוצרות שינוי”, “פיתוח בעידן משתנה”, “טראסט”, מודלים עסקיים חדשים ועוד- אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי.

urianzohar

אני- זהר אוריין, יועצת בתחום של חדשנות באמצעות דיגיטל וטכנולוגיות השירותים שלי : ייעוץ אסטרטגי לחברות ומותגים גדולים בניית אסטרטגיה של חדשנות דיגיטלית יצירת קונספטים למוצרים ולשירותים דיגיטליים חקר הטרנדים המובילים ושימוש במקרי בוחן מרחבי העולם

Leave a Reply

Your email address will not be published.